תוכן עניינים

בלאק פרידיי לכלבים

שתפו את המאמר

צעצוע שדומה לעולם התינוקות, אבל לכלבים. אתם בעצם מחביאים חטיפים מהכלב בתוך כיסי השטיח הצבעוני הזה, והכלב מוצא באמצעות חוש הריח את החטיף. מומלץ לכלבים שלא יאכלו את השטיח במקום את החטיף.

49 ש"ח

חטיפים מחמאת בוטנים טבעית ואוכמניות טריות ואורגניות,  נפגשים יחד כדי לביסקוויט טעים ובריא לכלבים.

22.70 ש"ח

עצמות לעיסה לניקוי שיניים

עצמות לעיסה לניקוי שיניים עם "רגליות" שיהיה לכלב נוח, כמה מתחשב 🙂

25$ בלבד

מעיל חמים לחורף לכלבים

בואו נהיה כנים עם עצמינו, כל שנה יש חורף, וכל שנה אנחנו אומרים "חבל שלא קנינו מעיל לכלב" כשאנחנו רואים אותם נרטבים. אז פשוט לכו על זה – מעילים חמימים במידות, ב56ש"ח בלבד.

56 ש"ח בלבד

חבילה של 3 כדורים! כדורי משחק בצבעים שמיועדים לכלבים שאוהבים משחקי לעיסקה (יש כאלו שלא?), עמידים אבל כמובן שלכל כדור יש סוף, עד אז הכלב שלכם יהנה מאוד. 

35 ש"ח בלבד

יש כלבים שפשוט ממש ממהרים לסיים את האוכל. לטובת התופעה יצרו סוגים שונים של קערות האכלה. קערה זו נותנת לכלב התעסקות נוספת בזמן האכילה ובכך מונעת אכילה מהירה מידי.

40 ש"ח

אביזרים, חטיפים ומשחקים לכלבים באמזון - עם משלוח חינם מעל 49 דולר

שמעתם נכון, בלאק פרידיי מפנק את הכלבים שלכם עם שלל מוצרים שניתן לקבל עליהם משלוח חינם בקניה מעל 49 דולר.

כל מי שניסה לקנות מוצרים לחיות מחמד מארה"ב בדר"כ מגלה שיש המון מוצרים שלא נשלחים לישראל או שהמשלוח שלהם הופך את הרכישה ללא משתלמת מול המחיר בישראל.

אספנו עבורכם אביזרים, צעצועים, משחקים וחטיפים שתוכלו לרכוש בגדר המבצע ולקבל את המשלוח בחינם בקניה מעל 49 דולר. בעיקרון אם תוסיפו מוצרים מהרשימה הזאת עד שתגיעו לסכום שעולה על 49 דולר, תקבלו משלוח חינם לישראל.


שתפו את המאמר

אולי יעניין אותך גם

Booking.com