תוכן עניינים

אוזניות בלוטוס מומלצות

שתפו את המאמר

אוזניות בלוטוס מומלצות

Lenovo LP40 אוזניות אלחוטיות עמידות למים

אוזיות TWS למוזיקה ושיחות של חברת Lenovo דגם ThinkPlus נמכרות ב12 ש"ח בלבד! מצוידות בבלוטוס 5.1 לאיכות שמע ומרחק מקסימלי מסלולרי שלכם. ניתן לבחור בצעים: לבן, שחור, ורוד, ירוק וסגול. ביקורות מעולות מיותר מ-100 אלף הזמנות

12ש"ח בלבד!

אוזניות בלוטוס עם כיסוי טעינה Sony WF-XB700

אוזניות True Wireless, כלומר שתי אוזניות מופרדות לחלוטין אחת מהשניה ומאפשרות שמיעת מוזיקה ביחד או בניפרד, לבצע שיחות עם פעולות ניתוק והתקשרות פשוטות ומגיעות עם כיסוי שהוא גם מטען וגם ארגז קטן ונייד לאוזניות שלכם, בכדי שלא יאבדו.

289ש"ח בלבד

אוזניות בלוטוס מתקפלות HIFI עם רדיו ועמידות למים

אוזניות של חברת HIFI, בעלות פונקציות מורחבות כגון רדיו, מיקרופון ואפשרויות שיחה, כרטיס זיכרון ועוד. האוזניות עמידות למים\נוזלים על פי החברה וכבר נרכשו יותר מ15,000 יחידות!!! ויש ביקורות מעולות. תמורה אדירה למחיר מגוחך של כ10-14 דולר.

10-14 דולר כולל משלוח

אוזניות בלוטוס Mpow Flame

אוזניות בלוטוס מומלצות Mpow Flame

חברת Mpow מוכרת במוצרי אודיו מעולים, אוזניות אלו קיבלו אלפי ביקורות טובות מגולשים, שהמחיר הזול שלהן לא יטעה אתכם, האוזניות מגיעות עם קשתות לאוזניים, נוחות לספורט וריצה, הגנה IPX7 מנוזלים, 7-8 שעות שימוש על פי היצרן. מיקרופון מובנה לשיחות.

24.99 דולר כולל משלוח

17.99 דולר כולל משלוח

אוזניות בלוטוס QCY ללא חוט

אוזניות בלוטוס מומלצות אלחוטיות

אוזניות בלוטוס ללא חוט (בסגנון אייר-פורדס) בטכנולוגית בלוטוס 5.0, שמע סטריו איכותי, טווח של 10 מטר, טעינה של שעתיים, סוללות מחזיקות כ4 שעות, נטענות באמצעות עמדת טעינה. מיקרופון מובנה לשיחות.

19.18 דולר כולל משלוח

אוזניות בלוטוס Baseus S06

אוזניות בלוטוס מומלצות לספורט

אוזניות בלוטוס של חברת Baseus, מגיעות עם חוט מאוזן מבחינת משקל, צד אחד הסוללה וצד שני השלט. מתמגנטות אחת לשניה מה שמאפשר נשיאה נוחה על הצוואר כשהן לא בשימוש. 8 שעות נגינת מוזיקה ו10 שעות שיחה על פי היצרן. קיבלו אלפי ביקורות טובות, מתאימות לספורט.

13.29 דולר כולל משלוח


שתפו את המאמר

אולי יעניין אותך גם

Booking.com